для здоров'я щитовидки

краще Йод і Селен

топ

GroupCreated using Figma
Діти від 3 до 11 років
ЙоСен для дітей від 3 до 11 років

Для підтримки стану щитоподібної залози у дітей період активного фізичного и розумового розвитку
I
90 мкг
Se
25 мкг
Дозування підібрані згідно Європейських і Американських рекомендацій*

топ

GroupCreated using Figma
Діти 12+ і дорослі
ЙоСен для дітей 12+ і дорослих

Для підтримки щитоподібної залози при недостатньому надходженні мікроелементів з продуктами харчування.
I
150 мкг
Se
75 мкг
Дозування підібрані згідно Європейських і Американських рекомендацій*

топ

GroupCreated using Figma
Вагітні та ті, що годують груддю
ЙоСен для вагітних та маретів, що годують груддю

Для підтримки щитоподібної залози матері і дитини у період внутрішньоутробного розвитку та грудного вигодовування
I
200 мкг
Se
20 мкг
Дозування підібрані згідно Європейських і Американських рекомендацій*
Про ЙоSен
«ЙоСен» - для здоров'я щитовидки краще йод і селен!
ЙоСен - комбінація йоду і селену необхідних для нормальної роботи щитовидної залози. Щитовидна залоза регулює обмін речовин і розвиток нашого організму протягом усього життя. Саме тканина щитовидної залози посідає перше місце за вмістом йоду і селену серед всіх інших органів. Залежно від фізіологічної потреби у різних вікових груп і категорій населення доступні «ЙоСен для дітей 3х-11 років», «ЙоСен дітей старше 12 років і дорослих», а також «ЙоСен для вагітних і жінок, що годують груддю».

Роль ЙОДУ і СЕЛЕНУ 
у роботі щитовидної залози

щитовидна залоза
Йод необхідний в якості сировини для вироблення щитовидною залозою власних гормонів
Селен необхідний для активації гормонів щитовидної залози
Крім того, селен необхідний для антиоксидантного захисту тканини щитовидної залози

Щитовидка виробляє особливі йодовмісні гормони, а саме тироксин (Т4) і трийодтиронін (Т3). Коли людина споживає недостатню кількість йоду, вся щитовидна залоза або її ділянка починає збільшуватися в розмірах, щоб захопити більше йоду з кровотоку і забезпечити виробництво достатньої кількості гормонів. Формуються так звані дифузний або вузловий зоб. Внаслідок подальшого зростання щитовидна залоза виснажується, відбувається порушення її функції і подальше прогресування захворювання.

Сам процес утворення гормонів в щитовидній залозі пов'язаний з окисними реакціями і утворенням активних форм кисню та інших вільних радикалів, які можуть пошкодити клітини щитовидки. Впоратись з агресією цих речовин допомагають антиоксидантні ферменти, які активні при достатньому споживанні селену. Т4 - є своєрідним запасом гормонів, а трийодтиронин (Т3) є більш активним гормоном і утворюється після відщеплення одного атома йоду від Т4. Для переходу Т4 в Т3 потрібний фермент йодтиронін-5-дейодиназа, для якого так само потрібен селен. Недолік мікроелемента може спровокувати пошкодження, порушення структури тканини щитовидної залози, а процес перетворення гормонів буде неповноцінним.

З огляду на зв'язок йоду і селену в роботі щитовидної залози був розроблений ЙоСен®:

  • ЙОД - будівельний матеріал для гормонів щитовидної залози
  • СЕЛЕН - необхідний для активації гормонів щитовидної залози і антиоксидантного захисту її тканини.
Забезпечення йодом (йодурія) різних верств населення України
Йододефіцит в Україні
Чи має місце проблема йододефіциту в Україні? Як виглядає карта йододефіциту в Україні?
Выраженный йододефицит
Частично выраженный йододефицит
Умеренно выраженный йододефицит
Незначительно выраженный йододефицит

Згідно з даними ВООЗ, ЮНІСЕФ і Міжнародної ради з контролю за йододефіцитними захворюваннями, України відноситься до регіонів з підвищеним ризиком йододефіцитних захворювань (ЙДЗ). За даними популяційних досліджень, проведених в 1997-2002 роках, вираженість йододефіциту вища у західних регіонах країни і зменшується у південно-східних регіонах.

Про проблему відомо давно, але до системного вирішення у вигляді державної програми масової йодопрофілактики так і не дійшли:

в Україні і досі не запроваджено програму збагачення йодом продуктів харчової промисловості.

Наслідки: В Україні росте патологія щитоподібної залози та пов’язаних із цим ускладнень серед дорослого та дитячого населення.

За оцінками UNICEF біля 80% дітей в Україні народжуються і розвиваються в умовах дефіциту йоду, що впливає на їх розумовий та фізичний розвиток.

Що лякає в таких наслідках?

  • Низьке споживання йоду під час вагітності та протягом перших місяців життя немовляти може знизити його рівень IQ на 10-15 пунктів незалежно від того, на скільки розумними були його пращури.
  • Оціночні щорічні економічні втрати через зниження продуктивності та інтелекту в наслідок йододефициту становлять 44 000 000 долларів.

Збагачення йодом харчових продуктів – метод масової профілактики йододефіциту. Існують також групові та індивідуальні методи профілактики йододефіцитних станів, а саме використання добавок, що містять йод у фіксованій дозі.

Так у країнах, де вже вирішили проблему йододефіциту шляхом державних програм, вагітним та жінкам-годувальницям у якості групової профілактики радять додатково споживати добавки, що містять 150 мкг йоду, адже те, що є нормою або легким дефіцитом для широких верств населення, перетворюється для вагітної на тяжкий йодний дефіцит.

В наших умовах, коли відсутня програма масової йодної профілактики, оптимальним рішенням для забезпечення потреб організму і щитоподібної залози є вживання спеціальних добавок до раціону харчування, які містять точну (стандартизовану) дозу йоду і селену.

ЙоСен для дітей 12+ і дорослих

топ

GroupCreated using Figma
Діти 12+ і дорослі
ЙоСен для дітей від 3 до 11 років

топ

GroupCreated using Figma
Діти від 3 до 11 років
ЙоСен для вагітних та матерів, що годують груддю

топ

GroupCreated using Figma
Вагітні та ті, що годують груддю
Остались вопросы?
Залиште заявку і наш спеціаліст надасть детальну відповідь.
Задать вопрос